Hakkımızda

Vimaj

HAKKIMIZDA

Madde, zaman, insan ve aralarındaki; sıra, ölçü ve ilişkiler işimizin bilgisini oluşturmaktadır. Bilgi, işimizin en değerli varlığıdır.

Günümüzün hızlı değişen teknoloji temelli iş ortamında bilgi herşeydir.

SEO, SEM, Analytics, E-Ticaret, Grafik Tasarım, Web Tasarımı ve Dijital Pazarlama konuları gibi konular; son 10 yılın internet dünyasında karşımıza sıklıkla çıkmaya başlayan konuları oldu.

Vimaj; Dijital Pazarlamanın uzandığı ve uğraştığı bütün alanlar arasında; ihtiyaç duyduğunuz, işinizi daha hızlı ve ekonomik bir şekilde nasıl yapabileceğinizi gösteren, sizleri geliştiren eğitim ve danışmanlık hizmetleri verir.

Çok kısa sürede birçok pazar alanı internet ortamına kaydı. Önümüzdeki dönemde; Dijital Pazarlamanın çok daha önemli bir iş alanı olarak karşımıza çıkacağına şahit olacağız. Bu bilgiler ışığında; E-Ticaret, SEO, SEM, Grafik ve Web Tasarımı gibi Dijital Pazarlama konularında sektörde sahip olduğumuz tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Vimaj olarak bizi ön plana çıkaran faktörler;


  • Genç ve Dinamik Ekip
  • Proje Odaklı Yaklaşım
  • Uzun Sektör Deneyimi
  • Kalite Odaklılık
  • Güncel Teknolojiyi Takip

Vimaj olarak, işinizde ihtiyaç duyduğunuz eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde; en kısa yoldan ekonomik ve başarılı sonuçlar alabileceğiniz eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile sizlere destek olmaktayız.

Web Tasarımı, Grafik Tasarımı, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, SEO ve SEM konularında ihtiyaçlarınıza uygun eğitim ve hizmetler için bizimle iletişime geçebiilrsiniz.

 VİMAJ