Vimaj

Vimaj

GAS ITALY E-TİCARET EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

Vimaj, GasItaly ile E-Ticaret eğitimlerini tamamladı. GasItaly’nin çalışma ofisinde gerçekleşen eğitimler 5 katılımcı ile 2 gün sürdü.

Eğitim ders anlatımlarının yanısıra uygulamalı olarak işlendi.

Eğitime katılan öğrencilerimiz, E-Ticaret, İnternet üzerinde iş kurabilmek için gereklilikler, Web sitelerinin özellikleri, bir E-Ticaret web sitesi kurmak için kullanılan araçlar, pazarlama konuları, ödeme ayarları, güvenlik sorunları ve müşteri hizmetleri gibi E-Ticaret'te gerekli tüm konuları öğrendiler.

Eğitim katılımcılarımızdan GasItaly personeli Selat Bey ile röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Merhaba, ismim Selat. GasItaly’de şirketinde görev almaktayım.

Vimaj’dan hangi eğitimi aldınız?

İş yaşamımızda ihtiyaç olduğundan dolayı düşünerek E-Ticaret eğitimleri aldık.

Eğitim sürecinden biraz bahsedebilir misiniz?

Eğitimlerimiz ders anlatımları ve uygulamalı olarak gerçekleşti. İnteraktif bir eğitim süreci oldu. Eğitim süresince ders anlatımının yanı sıra eğitmenimizin gösterdiği uygulamalar ile dersi işledik. Bol uygulama ve örnekler üzerinden dersin işlenişi, konuyu daha iyi anlamamızı sağladı. Onun dışında oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Eğitim sonunda ne tür değişimler yaşadınız?

Eğitim öncesi E-Ticaret konuları hakkında olan bilginiz oldukça zayıftı. Şimdi bu tür konulara ve internet pazarlaması hakkındaki konulara daha hakimiz. Konu hakkında uygulamalar yaptık. çeşitli pazarlama konularını öğrendik. Eğitim ile önceden bilmediğimiz birçok konuyu öğrendik.

Eğitmen hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

Eğitmenimiz iletişim becerisi oldukça yüksek ve İnternet pazarlaması hakkında sorduğumuz sorulara tam cevaplar verdi. Oldukça sıcak bir yaklaşımı vardı. Memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Eğitimler başından sonuna kadar oldukça güzel geçti. Teşekkürler.

Biz de iş hayatınızda başarılar diler, teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VİMAJ