Vimaj

Vimaj

WORDPRESS EĞİTİMİ KATILIMCIMIZ OKAN BEY İLE RÖPORTAJIMIZ

Okan bey ile eğitim sonunda gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıda bulabilirsiniz. Eğitim katılımları ve röportajı için Okan bey’e teşekkür ederiz.

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Merhaba ben Okan Kufacı, özel bir firmada arayüz tasarımcısı olarak çalışıyorum.

Vimaj’dan hangi eğitimleri aldınız?

Çalışma yaşamımda ihtiyaç olduğundan dolayı düşünerek WordPress eğitimi aldım.

Eğitim sürecinden biraz bahsedebilir misiniz?

Eğitimlerimiz teorik anlatım ve uygulamalı olarak gerçekleşti. Eğitim süresince ders anlatımının yanı sıra eğitmenimizin gösterdiği uygulamalar ile dersi işledik. Bol uygulama ve örnekler üzerinden dersin işlenişi, WordPress ile web sitesi yapımını daha iyi anlamamızı sağladı. Onun dışında oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Eğitim sonunda ne tür değişimler yaşadınız?

Eğitim öncesi WordPress hakkında olan bilginiz oldukça zayıftı. Şimdi rahatlıkla websitesi oluşturabilecek beceriler kazandığımızı söyleyebilirim. Eğitmenimiz bize gerçek yaşamdan uygulamalar aracılığıyla konuları detaylarıyla aktardı. Onları öğrenmiş olduk. WordPress ile ilgili temelden ileri seviyelere kadr birçok konuyu öğrendik. WordPress ile site yaparken dikkat edilmesi gereken hususları öğrendik ve sıklıkla yapılan hatalardan nasıl kaçınmamız gerektiğini öğrendik.

Eğitmen hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

Eğitmenimiz iletişim becerisi oldukça yüksek ve WordPress ve programlama konusunda ileri derece bilgi sahibi olan biriydi. Ders başından sonuna kadar oldukça güzel geçti. WordPress ile kolay biçimde web siteleri nasıl hazırlanır, yönetilir, içerik eklenir, tema düzenlenir gibi konuların daha hızlı ve basit bir şekilde anlamamızda hocamızın katkısı oldukça yüksekti.

Vimaj hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

Vimaj WordPress, programlama ve online pazarlama alanında başarılı eğitimler düzenleyen bir eğitim merkezi. İleride ihtiyaç duyduğumda yeni eğitimlere katılmak isterim.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VİMAJ